Хай живе доктор Хаус!

Світ масової культури є минущим – це факт. Мільйони музичних, літературних, кіно творів відходять у небуття й забуваються щодня: це також беззаперечно. Інколи ж, таке трапляється досить рідко, діячі маскультури створюють персонажів чи то цілі історії з якими дуже складно розлучитись. До таких геніальних образів слід додати й знаменитого доктора медицини Грегорі Хауса, що його створив американській телесценарист Девід Шор.

З твердженням, звісно, викладеним вище можна не погодитись є: Шерлок Холмс, граф Дракула, Зорро, Джеймс Бонд та інші довгожителі масової культури. Але в тому, й заковика, адже першоосновою образу лікаря Хауса – є кіно. І не просто кіно, а драматичний медичний телесеріал. Телесеріали, довго не живуть. Незалежно від унікальності та значущості персонажів або ідей викладених у фільмі. Так є – це факт. Жаль, адже геніальна унікальність Хауса здатна на більше.

На глибоке переконання, як би Девід Шор створив спершу серію оповідань чи короткометражний фільм з Грегорі Хаусом, можливо б, ситуація була інакшою. На сьогоднішній день, не залежачи від пост продакшену, від американської кіно-телекомпанії FOX або інших комерційно зацікавлених груп; українські прихильники геніального лікаря Грегорі Хауса створили сайт http://housemania.org.ua, який покликаний існувати скільки треба, зберігати інформацію про цей телетвір та цього персонажа, сприяти залученню нових прихильників серіалу, розповідати про новини з творчого життя виконавця головної ролі Х‘ю Лорі тощо.

Якщо ви любите «House m. d.», або бажаєте дізнатися про цей супер серіал більше – заходьте на http://housemania.org.ua, в музей «Доктора Хауса».

Ставка на живых видов спорта на сайте

На интернет-спортивных мероприятий пари остается в сезоне гораздо больше, чем сам спорт.

Руководство по Ставки на спорт онлайн

День спортивные ставки сайтов были запущены, что день был бы лучший день для спортивных пари.

 

поиск

Меню